TOPLU FAX

Kurumların, birbiriyle veya kendi içinde resmi olarak iletişimi sağlayabilmeleri için en hızlı yöntem toplu fax göndermedir. Ticari hayatta da vazgeçilmez ihtiyaçlarınız arasında olan faks; fiyat ve ürün listelerinin, hesap ekstrelerinin gönderilebilmesi, duyuruların yapılabilmesi amacıyla da çok sık kullanılmaktadır.

Aynı anda yüzlerce binlerce numaraya, internet üzerinden ulaştırılmasını ve birkaç dakika içinde adet sınırı olmaksızın sonuç raporlarının izlenebilmesi üzerine tasarlanmıştır.

Faks, oldukça etkili bir iletişim aracı. Özellikle iş yazışmalarının faks üzerinden gerçekleşiyor olması, faksın önemini bizlere göstermektedir. Eposta kullanımının yaygınlaşması faks kullanımının da artmasına neden olmuştur.

Fakat birçok insan faksın artık gereksiz bir araç olduğunu da düşünmektedir.Faks kullanan binlerce firma mevcut. Bunların hepsi sadece yazışmalar için faks kullanmıyor. Etkili pazarlama yöntemi olarak toplu faks gönderen firmalarda mevcut.

Hazırladığınız afişleri binlerce kişiye aynı anda göndermek istemez misiniz? Afişinizi veya tanıtımını yapmak istediğiniz ürününüzü direk olarak müşterilerinize ulaştırabilirsiniz.
 

Kelime Bulutu ; toplu sms, online sms gönder, sms paketleri, mesaj gönderme, sms gönderme, sms gönderimi, netten mesaj atma, sms hizmeti, başlıklı sms, toplu mesaj gönderme, toplu mesaj, online mesaj gönderme, toplu sms gönder, toplu msj atma, çoklu sms, netten sms atma, toplu mesaj yollama, toplu sms hizmeti, kurumsal toplu sms gönderme programı, toplu sms firmaları, toplu mesaj gonderme, toplu mesaj sistemi, çoklu mesaj, internetten mesaj atma, toplu sms paketi, internetten sms gönderme, internet mesaj gönderme, başlıklı toplu sms, kurumsal mesaj gönderme, toplu sms net, toplu sms gönderme, toplu sms atma, başlıklı sms gönderme, toplu sms ücretleri, sms toplu mesaj gönderme, toplu sms şirketleri, çoklu mesaj gönderme